Catering dla biznesu

To nie wszystko

Witajcie na stronie Fundacji Caritas Katowice, gdzie realizujemy nie tylko cele charytatywne, ale także dostarczamy wysokiej jakości usługi cateringowe oraz organizujemy spotkania firmowe i eventy.

Nasza misja to nie tylko pomoc potrzebującym, ale również tworzenie wyjątkowych chwil i smakowitych doświadczeń dla naszych klientów biznesowych. Poznajcie naszą ofertę i przekonajcie się, dlaczego warto nam zaufać.

Catering Biznesowy

Nasza oferta cateringowa to gwarancja niezapomnianych smaków oraz eleganckiej i miłej obsługi na Twoim wydarzeniu biznesowym. Oferujemy szeroki wybór menu, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy organizujesz konferencję, szkolenie, czy przyjęcie dla partnerów biznesowych, nasz catering zawsze spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy szeroki wachlarz usług od podstawowego cateringu kawowego po usługi z rozbudowaną kartą menu.

Spotkania Firmowe

Potrafimy stworzyć idealne warunki do prowadzenia efektywnych spotkań firmowych. Na stałe współpracujemy z Centrum Konferencyjnym na ul. Jordana 18, gdzie sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a personel dba o każdy detal, aby zapewnić komfort i profesjonalizm podczas trwania wydarzenia. Niezależnie od tego, czy organizujesz spotkanie zarządu, prezentację produktu, czy warsztaty szkoleniowe, Fundacja Caritas jest gotowa sprostać Twoim potrzebom.

Organizacja Eventów

Planujesz wyjątkowy event, który zostanie zapamiętany na długo? Z nami to możliwe! Nasze doświadczenie w organizacji eventów obejmuje różnorodne wydarzenia, takie jak bankiety, gale, przyjęcia tematyczne i wiele innych. Dzięki współpracy z nami, Twój event będzie nie tylko gustowny pod względem kulinarnym, ale także pełen kreatywnych pomysłów i niespodzianek.

Zapraszamy do kontaktu

Catering biznesowy i organizacja eventów: